“CyberShield 2022” šūkis – “Skaitmeninė ateitis, kurią reikia saugoti”, nes vyriausybė, įmonės ir kiekvienas pilietis turi dirbti kartu, kad ši ateitis būtų saugi. 2022 m. kaip niekada anksčiau parodė, koks svarbus yra tiek fizinis, tiek skaitmeninis saugumas, ir pabrėžė pagrindinę ateities užduotį – apsaugoti kiekvieną pilietį, šalį ir verslą. Šių metų “CyberShield” forume (kuris vyks vietoje ir internetu) nagrinėsime, ką iš tikrųjų reiškia būti kibernetinio karo priešakinėse linijose; kaip veiksmingai kovoti su naujų vektorių atakomis prieš mūsų sistemas ir planuoti infrastruktūros saugumą aplinkoje, kurioje nuspėti galimas grėsmes ne tik sunku, bet ir visiškai neįmanoma.

Forumas taip pat bus transliuojamas internetu.

Kodėl reikia apsilankyti “CyberShield”?

Forumas „Kibernetinis saugumas“ suteiks erdvę vietos ir tarptautiniams kibernetinio saugumo ekspertams, pramonės novatoriams, IT ir saugumo vadybininkams, kurie pasidalys patirtimi, dalyvaus diskusijose ir atsakys į aktualiausius klausimus. Svečiai gali sužinoti apie naujus pokyčius vietoje per pristatymus ir skaidymus, išbandyti naujas technologijas parodomuosiuose stenduose arba užmegzti ryšius su įvairių pramonės šakų dalyviais. Registruokitės kuo anksčiau, nes forumo erdvė yra ribota.

„CyberShield“ organizuoja viena iš pirmaujančių Latvijos technologijų bendrovių „Tet“.

„CyberShield“ partneriai: IBM, Radware, Fortinet, Hoxhunt, A10 Networks, ASBIS, Possible Security, Bitdefender, Altacom, CybExer Technologies ir kiti.

Kai kurios „CyberShield“ temos

„Baltijos regionas – sudėtinga karinė žinia, su kuria susiduria Rusija. Kokia NATO veikla?“ – „Baltijos saugumo fondo“ vyresnysis ekspertas Glenas Grantas.

Ron Meyran, vyresnysis Radware direktorius Ron Meyran – „Kovos su kibernetiniais nusikaltimais elgesio ir priemonių supratimas“.

„Elgsenos kibernetinio saugumo statistika“ (angl. „Ehavioral Cyber statistics“) – „Hoxhunt“ (Hokshunto apskaitos skyriaus vadovas) Ville Haļma’la’inen.

„Veiklos technologijų apsauga: Rizika, tendencijos ir geriausia patirtis“, „Fortinet“ verslo plėtros vadovas Mikko Ala-Jaakkola.

Su forumo programa ir dalyviais galima susipažinti renginio interneto puslapyje..

Naudokitės galimybe užsiregistruoti tiesioginiam apsilankymui forume arba kaip internetiniam žiūrovui ČIA!

Forumas taip pat bus transliuojamas internetu.

*Vietų skaičius yra ribotas!
**Fizinio apsilankymo registracija įsigalioja gavus patvirtinimą.